KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12522063
nr 1252 2063
Pelle Swedlund
(1865-1947), Sverige
Oljemålning, Tillskriven, Utsikt mot havet. Olja på pannå, 34x27. Proveniens konstnärens familj
måndag 29 april 2019
kl 19:03:15
- Klassiska
29 apr
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Pelle Swedlund
Läs mer om Pelle Swedlund